Ceramika to pasja, którą zawdzięczam mojej utalentowanej przyjaciółce DOROCIE KUNECKIEJ / www.dorotakuneckaart.pl/. To ona pokazała mi, jak można to robić i ile może dać niesamowitej artystycznej satysfakcji.
MOJA CERAMIKA
Na zdjęciach widać proces wypału w piecu ceramicznym, w temperaturze 900 stopni Celsjusza. Widzimy ceramikę w procesie powstawania i już po szkliwieniu. Ujęcia przedstawiają moją ceramikę. Pracowałam z moją przyjaciółką Dorotą – architektką i malarką oraz moją córką Sarą, która również jest pasjonatem sztuki i studiowała Grafikę na AHE w Łodzi. Widać również naszą pracownię artystyczną w Łodzi. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć w Hiszpanii przyjaciół, którzy podzielą moją pasję:)
Pokaże Wam również WARSZTATY CERAMICZNE, które zorganizowałyśmy w ramach działalności naszego Stowarzyszenia WNĘTRZA DESIGNU. Warsztaty odbyły się w Galerii CAFE LOFT w Łodzi, gdzie odbywają się nasze wszystkie wystawy i spotkania.
WARSZTATY CERAMICZNE
/ organizatorzy: Stowarzyszenie WNĘTRZA DESIGNU, Loft Aparts, Cafe Lof /



































































































































































